top of page

Catholic Central/NAMI

Public·51 members
Brooks Diaz
Brooks Diaz

Kafa Topu 2 APK Son Sürüm - Efsanevi Futbol Yorumcusu Ercan Taner ile Heyecan Dolu MaçlarHocam lütfen ya kafa topu 2 hilesi yapın baska bisi istemiyorum ilk takipcilerinizden biriyim ve kafa topu 2 nin hilesini cok uzun zamandan beri bekliyorum lutfen rica etsem yapar mısınız sadece bana ozel yapın ama yapın hocam lütfen hocam
kafa topu 2 apk son sürümİlk olarak, rol yapma oyunları gibi kontrol etmek için bir oyuncu seçmelisiniz. İsim aynı zamanda her şeyi söylüyor, topa vurmak için kafayı kullanmalısın. Oyundaki oyuncular oldukça çılgın bir şekilde tasarlanıyor, vücutları yok, sadece koca kafa bir oyuncunun temel işlemini gerçekleştirmeye yetecek kadar ayakkabılara bağlı. Messi, Ronaldo gibi oyuncuları bu formda görmek, gerçek hayatta olduğu gibi süperstar stilinden farklı bir şekilde komik hissedeceksiniz.


Her maç sadece 10 saniye sürer, eğer o periyotta kimse gol atmazsa maç berabere sayılır. Bu oyunu çok eğlenceli buldum, fazla zaman harcamadan daha fazla eğlence getirdim. Oyun, oyuncunun beceri ve ustalığının yanı sıra biraz da şans gerektirir. Taraftarların tezahüratıyla topu rakibin kalesine attığınızda harika hissedeceksiniz.


About

Welcome to the group! You can connect with other members, ge...

Members

 • Jack White
  Jack White
 • Vitaliy Zonov
  Vitaliy Zonov
 • Markus Vincenti
  Markus Vincenti
 • 997 997
  997 997
bottom of page